BEREMEND - KOVÁCSMŰHELY BEREMEND - STRANDFÜRDŐ BEREMEND - SZÍNHÁZTEREM MOKOS SZÍNHÁZ - MOKOS PINCÉSZET NAGYHARSÁNY - FOCIPÁLYA - NAGYSZÍNPAD NAGYHARSÁNY - FOCIPÁLYA - NAPPALI KEMPING-BÁR & AFTERLIGET NAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET NAGYHARSÁNY - NARANCSLIGET - KIÁLLÍTÓTEREM NAGYHARSÁNY - Szoborpark - AMFITEÁTRUM NAGYHARSÁNY - TORNATEREM VILLÁNYKÖVESD - CSIKÓFUTTATÓ VILLÁNYKÖVESD - FALUHÁZ VILLÁNYKÖVESD - NAGYCIRKUSZ VILLÁNYKÖVESD - TELEKI LIGET VYLYAN TERASZ - TERASZ
kedd
18:30
18:30
Katlannyitány
kedd
19:00
19:00
Majdnem valaki - Udvaros Dorottya koncertje
kedd
21:00
21:00
Tudósok
21:00
Tóték
kedd
21:30
21:30
Felső Tízezer
kedd
23:00
23:00
Carson Coma
   
szerda
10:00
10:00
Szegény Dzsoni és Árnika
szerda
11:00
11:00
Alinda beszélget
szerda
13:00
13:00
Siess élni
szerda
14:00
14:00
Semmi
14:00
Líra: Parti Nagy Lajos
szerda
15:00
15:00
A darázs
15:00
Dresch Mihály
szerda
16:00
16:00
Pest fölött az ég
16:00
Tótferi
16:00
Siess élni
szerda
16:30
16:30
Líra: Erdős Virág
szerda
17:00
17:00
Semmi
17:00
FELHŐKAKUKKVÁR
17:00
Shake Shake Shake
szerda
18:00
18:00
A darázs
18:00
TELD - Turumtay, Erdoğan, Liška, Dés 
szerda
18:30
18:30
Dés László - Básti Juli - Nagy Ervin
szerda
19:00
19:00
Romungro Gipsy Band
19:00
Tótferi
szerda
20:00
20:00
Wampire Beatbox
szerda
21:00
21:00
Lázár tesók
21:00
A nép ellensége
21:00
Baksa-Soós emlékkoncert
21:00
FELHŐKAKUKKVÁR
szerda
22:00
22:00
Bohemian Betyars X Parno Graszt
szerda
23:59
23:59
Romungro Gipsy Band
   
csütörtök
11:00
11:00
Alinda beszélget
11:00
Hahó!
csütörtök
13:00
13:00
A pacal ideje
csütörtök
14:00
14:00
HATÁRÁTLÉPÉSEK
csütörtök
15:00
15:00
Hol a színészünk?
15:00
Dekameron
csütörtök
16:00
16:00
G. Szabó Hunor - Németh Juci duó
16:00
WINTERREISE
16:00
A pacal ideje
csütörtök
16:30
16:30
Líra: Szabó T. Anna
csütörtök
17:00
17:00
HATÁRÁTLÉPÉSEK
17:00
Shake Shake Shake
csütörtök
18:00
18:00
Hol a színészünk?
18:00
Csemer Boglárka Boggie és Grecsó Krisztián estje
csütörtök
18:30
18:30
Mitsoura
csütörtök
19:00
19:00
Kollár-Klemencz Kamarazenekar
19:00
WINTERREISE
csütörtök
21:00
21:00
MÁSNAP - Cseh Tamás és Csengey Dénes soha nem hallott dalai
21:00
Európa Kiadó
21:00
Alostmen
21:00
Csárdás a zivatarban
csütörtök
23:00
23:00
hiperkarma
   
péntek
09:00
09:00
A háromfejű király
péntek
10:00
10:00
Bélaműhely: Hangszercsépelő
péntek
11:00
11:00
Kovács Jószef: Csengey kötetbemutató
11:00
Gólyasakk
11:00
Farkasházi Réka és a Tintanyúl
péntek
13:00
13:00
Sakkszimultán Jeszenszky Józseffel
13:00
Utazás a koponyám körül
péntek
14:00
14:00
LIAison - zenés stand up Pokorny Liával
14:00
Líra: Nyáry Krisztián
péntek
15:00
15:00
Az égő ház
15:00
Nagy Emma
péntek
16:00
16:00
boebeck
16:00
A SZERB ANTAL-KÓD
16:00
Utazás a koponyám körül
péntek
16:30
16:30
Líra: Grecsó Krisztián
péntek
17:00
17:00
Shake Shake Shake
péntek
18:00
18:00
Az égő ház
18:00
Nagyharsányi Snétberger-tanítványok
18:00
Húrok és hangszálak
péntek
18:30
18:30
LIAison - zenés stand up Pokorny Liával
18:30
Romengo és Lakatos Mónika
péntek
19:00
19:00
Zabolátlan lovaim
péntek
20:30
20:30
A SZERB ANTAL-KÓD
péntek
21:00
21:00
Platon Karataev
21:00
Oláh Ibolya és zenekara
21:00
Rebellisek
péntek
21:30
21:30
IDEGEN
péntek
22:30
22:30
Bereményi filmvetítés
péntek
23:00
23:00
30Y
   
szombat
10:00
10:00
Hamupipőke
szombat
11:00
11:00
Alinda beszélget
szombat
12:00
12:00
Kale Lulugyi
szombat
13:00
13:00
ÁLLATFARM
szombat
14:00
14:00
Líra: Závada Pál
szombat
15:00
15:00
Váróterem
15:00
Gólyasakk
szombat
16:00
16:00
Züfec
szombat
16:30
16:30
Líra: Vámos Miklós
szombat
17:00
17:00
Szénakutyák
17:00
Shake Shake Shake
szombat
18:00
18:00
Váróterem
18:00
Slam Poetry
szombat
19:00
19:00
TELIK – egy óra az életedből
19:00
Psycho Mutants
19:00
Budapest Bár
szombat
19:30
19:30
Züfec
szombat
21:00
21:00
Törőcsik filmvetítés
21:00
HÁY COME BECK
szombat
22:00
22:00
Kale Lulugyi
szombat
23:00
23:00
Kiscsillag