IMPRÓ


ANGOL NYELVŰ ELŐADÁS! - Budapest, Ó utca 4.

Belvárosi Színház


Budapest, Dohány utca 1/a

Jurányi Inkubátorház


Budapest, Jurányi utca 1-3.

Hatszín Teátrum


Budapest, Jókai u. 6.

Művészetek Palotája


Budapest, Komor Marcell utca 1.

Zeneakadémia Nagyterme


Budapest, Liszt Ferenc tér 8.

Budapesti Operettszínház - Kálmán Imre Teátrum


Budapest, Nagymező u. 17.

Thália Színház


Budapest, Nagymező utca 22.

Katona József Színház


Budapest, Petőfi Sándor u. 6.

A38


Budapest, Petőfi híd

IMPRÓ


Budapest, Ó utca 4.

Móricz Zsigmond Színház


Nyíregyháza, Bessenyei tér 13.

Pannonhalmi Bencés Gimnázium


Pannonhalma, Vár 1.

január 19.
szombat

19.30 
SZABÓ BORBÁLA: TELEFONDOKTOR

19.00 
FRANCIS VEBER: BALFÁCÁNT VACSORÁRA!

január 20.
vasárnap

20.00 
MOMENTÁN TÁRSULAT: BUDAPEST IMPROV SHOW

19.00 
GERLÓCZY MÁRTON: A CSEMEGEPULTOS NAPLÓJA

   

január 25.
péntek

20.00 
FIRKIN - koncert

   

január 31.
csütörtök

19.00 
SAM HOLCROFT: CSALÁDI JÁTSZMÁK

19.30 
SZABÓ BORBÁLA: TELEFONDOKTOR

február 1.
péntek

20.00 
GERLÓCZY MÁRTON: A CSEMEGEPULTOS NAPLÓJA

19.00 
FRANCIS VEBER: BALFÁCÁNT VACSORÁRA!

február 2.
szombat

15.00 
Operajátszóház - a Budapesti Vonósok programja - játékmesterek: Dinyés Dániel és Göttinger Pál

február 3.
vasárnap

10.30 
Dinyés Dániel - Hegyi György: Egy kiállítás rémei

február 4.
hétfő

19.00 
SAM HOLCROFT: CSALÁDI JÁTSZMÁK

19.00 
FRANCIS VEBER: BALFÁCÁNT VACSORÁRA!

február 5.
kedd

19.00 
FRANCIS VEBER: BALFÁCÁNT VACSORÁRA!

   

február 9.
szombat

19.00 
FRANCIS VEBER: BALFÁCÁNT VACSORÁRA!

február 10.
vasárnap

19.00 
OPERABEAVATÓ: A FIGARO-SOROZAT

február 12.
kedd

17.00 
Az a te szerencséd, hogy jó a társulatod - Jó kérdés - a A Magyar Színházi Társaság beszélgetéssorozata

   

február 15.
péntek

19.00 
KARAFIÁTH ORSOLYA - BELLA MÁTÉ: A MACSKADÉMON

február 16.
szombat

19.00 
KARAFIÁTH ORSOLYA - BELLA MÁTÉ: A MACSKADÉMON

február 17.
vasárnap

19.00 
OPERABEAVATÓ: A FIGARO-SOROZAT

   

február 21.
csütörtök

19.30 
SZABÓ BORBÁLA: TELEFONDOKTOR

február 22.
péntek

19.00 
FRANCIS VEBER: BALFÁCÁNT VACSORÁRA!

február 23.
szombat

20.00 
GERLÓCZY MÁRTON: A CSEMEGEPULTOS NAPLÓJA

19.00 
FRANCIS VEBER: BALFÁCÁNT VACSORÁRA!

   

március 2.
szombat

15.00 
Operajátszóház - a Budapesti Vonósok programja - játékmesterek: Dinyés Dániel és Göttinger Pál

március 3.
vasárnap

19.00 
THE IRISH COFFEE - koncert

március 5.
kedd

19.00 
KARAFIÁTH ORSOLYA - BELLA MÁTÉ: A MACSKADÉMON

március 6.
szerda

19.00 
KARAFIÁTH ORSOLYA - BELLA MÁTÉ: A MACSKADÉMON

március 8.
péntek

19.30 
SZABÓ BORBÁLA: TELEFONDOKTOR

március 9.
szombat

19.00 
OPERABEAVATÓ: A FIGARO-SOROZAT

március 10.
vasárnap

15.00 
MOMENTÁN TÁRSULAT: RÖGVEST


19.00 
MOMENTÁN TÁRSULAT: RÖGVEST

   

március 23.
szombat

20.00 
MOMENTÁN TÁRSULAT: BUDAPEST IMPROV SHOW

15.00 
DÉS MIHÁLY: PESTI BAROKK

   

március 28.
csütörtök

19.30 
SZABÓ BORBÁLA: TELEFONDOKTOR

március 29.
péntek

19.00 
OPERABEAVATÓ: A FIGARO-SOROZAT

   

április 5.
péntek

19.00 
KARAFIÁTH ORSOLYA - BELLA MÁTÉ: A MACSKADÉMON

április 6.
szombat

19.00 
KARAFIÁTH ORSOLYA - BELLA MÁTÉ: A MACSKADÉMON